• SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,MOJA MIEJSCOWOŚĆ W ZIMOWEJ ODSŁONIE"

• Ruszajcie w teren i szukajcie inspiracji!!!!!!!!!

Zasady konkursu

1.Uczestnikiem Konkursu może być uczeń Szkoły Podstawowej w Brzostowej Górze.

2.Przedmiotem fotografii musi być obiekt architektury lub obiekt przyrody w naturalnym środowisku w zimowej aurze.

3.Do Konkursu mogą zostać zgłoszone jedynie fotografie autorskie, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu albo skopiowane.

4.Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

5.Nadesłanie prac na Konkurs oznacza akceptację jego warunków, wyrażonych w niniejszym regulaminie.

Zasady uczestnictwa

1.Jeden uczestnik może zgłosić do Konkursu 1 zdjęcie pojedyncze lub 1 zestaw zdjęć (1 zestaw w tym konkursie to seria składająca się z maksimum 3 zdjęć, tworzących określoną zamkniętą całość).

2.Wszystkie fotografie należy przesłać na mail szkoły sp.brzostowa@o2.pl

3.Prace konkursowe należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 30.01.2021r.

4. Dla laureatów konkursu przewidziano dyplomy i nagrody książkowe.

• Zaproszenie Gminy Majdan Królewski do wypełnienia ankiety.

• Gmina Majdan Królewski zaprasza mieszkańców gminy do wypełnienia ankiety dotyczącej opinii o miejscu w którym żyjemy: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców.

Opinie będą wykorzystywane przy planowaniu przez samorząd kierunków rozwoju. Ankieta jest anonimowa. Wyniki po opracowaniu będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Prosimy o uważne czytanie pytań. Uwaga: po kliknięciu „Następna strona” nie ma możliwości cofnięcia.

Dziękujemy za poświęcony czas i udzielenie przemyślanych odpowiedzi.

Ankieta jest dostępna do dnia 31.01.2021.

Link do ankiety: