• Uwaga uczniowie! Wypożyczamy laptopy!

• W czwartek i piątek 29 i 30 października w godzinach od 8.50 do 9:50 istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia ze szkoły laptopów uczniom, którzy potrzebują ich do nauki zdalnej (szczególnie dzieci z rodzin wielodzietnych). Wypożyczyć sprzęt może tylko rodzic danego ucznia.

• UWAGA! Zawieszenie zajęć stacjonarnych w naszej szkole.

• Od poniedziałku 26 października 2020  w naszej szkole nastąpi zawieszenie nauki stacjonarnej oraz przejście na nauczanie zdalne.

Uczniowie spotkają się z nauczycielami online na GOOGLE MEET zgodnie z planem lekcji, otrzymają zadania do wykonania od nauczycieli za pomocą gmail lub innych dogodnych metod, o których zostali wcześniej poinformowani przez wychowawców i przeszkoleni na lekcjach informatyki.

Od 26 do 30 października (poniedziałek – piątek) zajęcia w klasach II i III oraz w oddziale przedszkolnym będą prowadzone również z możliwością lekcji online – nauczyciele j. angielskiego i wychowawcy przekażą wcześniej uczniom informację dotyczącą sposobu komunikowania się z uczniami.

Przypominamy, że 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Prosimy na bieżąco zapoznawać się z informacjami, które będą ukazywać się na naszej stronie internetowej i w mailach lub smsach od wychowawców.

Życzymy wszystkim uczniom i rodzicom dużo zdrowia i optymizmu. Do zobaczenia!