• Rok szkolny 2019/2020 zakończony

• 26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Ze względu na  ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zakończenie to odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa na terenie szkoły wg. obowiązujących procedur. Polegało ono na rozdaniu przez wychowawców świadectw uczniom w salach lekcyjnych według ustalonego harmonogramu.

• Uwaga uczniowie!

• W dniach 22.06.2020 r. do 24.06. 2020 r. w godz. 1300-1500

oddajemy książki i podręczniki do biblioteki szkolnej.

Oddajemy też kluczyki do szatni.

• Konsultacje dla uczniów na terenie szkoły od 1 czerwca 2020 r.

• Od dnia 1 czerwca 2020 r. na terenie naszej szkoły zostają uruchomione konsultacje dla uczniów, które umożliwią m.in. poprawienie ocen, wyjaśnienie trudnych problemów lub uzupełnienie zaległości. Wychowawcy przekazali rodzicom i dzieciom zasady organizacji konsultacji stacjonarnych w naszej szkole. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i konieczność zapewnienia bezpiecznych warunków sanitarnych podczas pobytu w szkole uczniów i nauczycieli, prosimy o indywidualne zgłaszanie się do nauczycieli i umówienie się na spotkanie drogą mailową. W związku z tym, że nauczyciele pracują w kilku szkołach, mogą być dostępni zgodnie ze swoim tygodniowym planem zajęć w naszej placówce.

Harmonogram konsultacji jest zgodny z obowiązującym w tym roku szkolnym planem lekcji.

Wszystkie konsultacje uczeń danej klasy odbywa w jednej przygotowanej sali lekcyjnej.

Przy organizacji konsultacji stacjonarnych muszą być spełnione wytyczne resortów edukacji i zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Uczeń korzystający z konsultacji przynosi podpisane oświadczenie i deklarację.

Oświadczenie i deklaracja do wydrukowania:

• Terminarz dodatkowych dni wolnych w czerwcu 2020 r.

• Uwaga!

W związku ze zmianą terminu egzaminów ósmoklasisty uległy zmianie terminy dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w naszej szkole.

Przedstawiamy terminarz dodatkowych dni wolnych w czerwcu 2020 r.

12 czerwca 2020 r. (piątek po uroczystości Bożego Ciała)

16,17,18 czerwca 2020 r. (wtorek, środa, czwartek - egzaminy ósmoklasisty) przełożone z 21,22,23 kwietnia 2020 r.

25 czerwca 2020 r. (czwartek - ostatni dzień przed zakończeniem roku szkolnego).

W tych dniach nie odbywa się zdalne nauczanie.