• Święty Mikołaj w szkole

• Wielka radość zagościła na twarzach uczniów naszej szkoły w dniu 4 grudnia. Długo oczekiwany przez dzieci gość zjawił się w szkole z workiem pełnym prezentów. Każdy uczeń z klas 0-III otrzymał piękny podarunek.

• Zabawa andrzejkowa

• Zgodnie z polską tradycją 26 listopada obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. Rodzice zatroszczyli się o poczęstunek, a Samorząd Uczniowski zorganizował muzykę i wróżby. W ten dzień pełen wróżb nikt nie wychodził ze szkoły ze smutną miną, wszyscy byli bardzo radośni i świetnie się bawili.

• Święto Niepodległości

• Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości uczniowie klas IV-VI przygotowli akademię, która wzbogaciła wiedzę uczniów na temat walki Polaków o odzyskanie niepodległości.

• "Śniadanie Daje Moc"

• Już po raz drugi w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania przystąpiliśmy do programu "Śniadanie Daje Moc". w tym dniu uczniowie klas 0-III mówili o zdrowym odżywianiu i roli śniadania w żywieniu dzieci. Wprowadzając zdrowe nawyki u najmłodszych dzieci wspólnie przygotowały i konsumowały tak bardzo ważny posiłek.

• "Podaruj znicz"

• Przed dniem Wszystkich Świętych Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę zniczy. Zebrane poczas akcji znicze zostały przez uczniów zapalone  w dniu 1 listopada na opuszczonych grobach okolicznych cmentarzy.

• Dzień Edukacji Narodowej

• Obchody DEN rozpoczęto od krótkiego przedstawienia pt. "Duża przerwa". Uczennice wcieliły się w nauczycielki pracujące w naszej szkole i zorganizowały konkurs na sobowtóra wybranego wychowawcy. Po uroczystym odspiewaniu "Sto lat" pani dyrektor złożyła wszystkim pracownikom życzenia i wręczyła pamiątkowe dyplomy.

• Pasowanie na ucznia

• 2 pażdziernika w naszej szkole odbyła się uroczystość "Pasowania na ucznia". Dzieci z klasy pierwszej wykazały się przed rodzicami, dyrekcją, nauczycielami i innymi przybyłymi gośćmi, że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami. Po krótkim programie artystycznym odbyło się slubowanie, po czym Pani Dyrektor pasowała wielkim ołówkiem wszystkich pierwszoklasistów na uczniów. Na koniec wręczono dzieciom dyplomy pamiątkowe oraz różki obfitości.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

• 1 września 2015 roku odbyła się inauguracja roku szkolnego 2015/2016. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Dzieci krótką akademią powitali kolegów, koleżanki i nauczycieli. Po akademii i mszy swiętej uczniowie wraz z wychowawcami udali się na pierwsze powakacyjne spotkanie.